شرکت مقوا سازی اصفهان بدر

شرکت مقوا سازی اصفهان بدر یکی از شرکتهای بنام و با سابقه و اولین دارنده ی اولین نشان استاندارد ملی ایران در زمینه تولید مقوای بهداشتی توپر جهت چاپ و بسته بندی می باشد. این شرکت دیرپا/ فعالیت اصلی خود را از سال ۱۳۶۲بصورت رسمی آغاز کرده است و در حال حاضر به واسطه تجربه و نیروی کار متخصص یکی از بهترین‌ها در زمینه مقوا سازی، چاپ و بسته بندی می باشد. فعالیت اولیه شرکت اصفهان بدر تولید مقوای ضخیم از آخال کاغذ و همچنین تهیه  جعبه‌های کفش و شیرینی بود. این مجموعه تولیدی بتدریج با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته صنعتی، خط تولید خود را گسترش داده و درطی سالیان توانسته از تجهیزات بروز استفاده نماید.

با گذشت زمان شرکت مقوا سازی اصفهان بدر موفق شد دستگاه‌های جدیدی به خط تولید خود اضافه کرده و سیستم تولید خود را به یکی از مدرن‌ترین سیستم‌های تولید مقوا در ایران تبدیل کند. در حال حاضر این شرکت قادر به تولید مقوا در ابعاد و وزن‌های مختلف بوده و همچنین چاپ و بسته بندی محصولات متنوعی را انجام می‌دهد.

این شرکت مقوا سازی با رعایت چند اصل مهم در زمینه تولید مقوای استاندارد توانسته که جزء پیشگامان این صنعت در سالهای متمادی باشد. ویژگی هایی که این شرکت تولیدی را از سایر شرکت‌ها متمایز کرده عبارتند از:

  • تولید مقوای استاندارد با رعایت اصول بهداشتی
  • به کار گیری نیروی کار متخصص
  • نبود آلودگی میکربی و شیمیایی
  • به کارگیری ماشین آلات و دستگاه‌های اختصاصی
  • داشتن تجربه چهل ساله در امر تولید مقوا
  • رعایت حقوق مصرف کننده و تضمین کیفیت
  • جلب رضایت و خشنودی مشتری
  • دارا بودن تاییدیه بهداشتی از آزمایشگاه های شرکت مایر ملنهوف آلمان
  • و نهایتاً داشتن پشتوانه ملی و همیشگی اعتماد مشتریان

بهداشت مقوا رکن اصلی تولید در شرکت اصفهان بدر

از آنجایی که مؤسسین شرکت مقوا سازی اصفهان بدر همواره دغدغه سلامت و بهداشت جامعه را در تولید محصولات خود داشتند، در سال ۱۳۷۶ مصمم شدند که خط تولید خود را به سمت تولید مقوای بهداشتی هدایت کنند.

شرکت اصفهان بدر توانست بعد از دوسال همکاری مداوم و تنگاتنگ باسازمان ملی استاندارد (کرج )در تدوین استاندارد مقوای بهداشتی /در سال ۱۳۷۸ موفق به اخذ نشان استاندارد از این سازمان شد. این تحول پیش زمینه اعطای نشان استاندارد به سایر شرکتهای فعال در این زمینه شد.

در حال حاضر شرکت اصفهان بدر اولین و بزرگترین تولید کننده مقوای استاندارد بهداشتی در ایران این افتخار را دارد که برای سالیان متمادی عضو اعضای هیئت تدوین آیین نامه‌های مربوط به بسته بندی‌های استاندارد ملی ۳۳۴۱ باشد.

به کارگیری نیروی کار متخصص در مجموعه

از آنجایی که این شرکت همیشه در پی بهترین‌ها بوده است تا بتواند محصول باکیفیت و مناسبی به مشتریان عرضه کند، لذا همواره از دانش و تجربه‌های نیروهای متخصص در این زمینه استفاده کرده است. شرکت اصفهان بدر با به کار گیری دانش مهندسین با تجربه و متخصص در زمینه تولید مقوای بهداشتی و همچنین چاپ و بسته بندی محصولات توانسته است در عرصه تولید مقوای بهداشتی حرف اول را بزند. یکی از مشخصات بارز مقوای اصفهان بدر، نبود آلودگی شیمیایی و میکروبی در تولیدات است.

ماشین آلات و دستگاه‌های اختصاصی تولید مقوا و چاپ و بسته بندی

تولیدات استاندارد و بی رقیب مقوای بهداشتی،  مشروط به داشتن ماشین آلات و دستگاه‌های اختصاصی مدرن و به روز است. استفاده از دستگاه‌های اختصاصی و همچنین ماشین آلات مدرنیزه یکی از عوامل موفقیت در زمینه تولید مقوا است که این شرکت از آن بهره می‌برد.

تجربه چهل ساله در سبز سلولز

لازمه هر موفقیتی داشتن تجربه و دانش و پشتکار و به کارگیری این سه عامل در مرحله عملی است. تیم متخصص مقوا سازی اصفهان بدر با بهره گیری از تجربه و سابقه تولید چهل ساله این شرکت توانسته است در زمینه تولید مقوای بهداشتی، چاپ و بسته بندی همواره پیشرو باشد.

اعتماد مشتریان به نام اصفهان بدر

مدیران و مؤسسین شرکت اصفهان بدر با در نظر گرفتن حقوق مشتریان و همچنین رعایت این حقوق در طی سالهای فعالیت، توانسته‌اند سرمایه عظیمی در بین اقشار مختلف جامعه برای خود مهیا کنند. سرمایه عظیم اعتماد مشتریان به این موسسه، چیزی نیست که به راحتی بدست آمده باشد. شرکت اصفهان بدر با سر لوحه قرار دادن شعار “تعهد در برابر مشتری” توانسته است، پشتوانه اعتمادی مناسب در بین مشتریان خود ایجاد کند. سرمایه‌ای که به هیچ وجه با نوع مادی آن قابل قیاس نیست.

سخن آخر در مورد شرکت اصفهان بدر

 شر کت اصفهان بدر یکی از معدود شرکت‌ها در زمینه تولید مقواهای بهداشتی، چاپ و بسته بندی محصولات است که توانسته در همان سالهای اولیه ی استاندارد سازی و بررسی فعالیت‌های تولیدی، نشان استاندارد دریافت کند. این نشان خود مهر تاییدی است بر کیفیت محصولات و همچنین استاندارد بودن کلیه فعالیت‌ها از پروسه تولید تا آماده سازی چاپ و بسته بندی….

از آنجایی که دغدغه مؤسسین این شرکت، سلامت و کیفیت زندگی مشتریان بوده است، لذا همواره کوشیده است که محصولات تولیدی خود را مطابق با استانداردهای جهانی و جدید دنیا به پیش ببرد.

کیفیت مناسب و مرغوبیت محصولات تولیدی این شرکت باعث شده که حجم وسیعی از صادرات مقوا را به کشورهای همسایه و آسیای میانه پوشش دهد.

شرکت اصفهان بدر هم مسیر با مدرنیزاسیون و تکنولوژی جهانی توانسته است محصولاتی را به بازار عرضه کند که بی شک یکی از بهترین‌ها در نوع خود است. مقواهایی با کیفیت وبا استاندارد سازی بهداشتی در ابعاد و وزن‌ها و روکش های مختلف ومتنوع از انواع پلیمر و کاغذ.

ناگفته نماند که این واحد تولیدی از سال ۱۳۸۷، اقدام به ارائه خدمات در زمینه چاپ و بسته بندی نموده است. در واقع با اضافه کردن خط تولید چاپ و بسته بندی به سایر فعالیت‌های خود توانسته است که قیمت تمام شده و ضایعات تولید محصولات را کاهش دهد. مضاف بر این با تولید جعبه آماده مصرف و همچنین جعبه‌های شرینک شده باعث حذف آلودگیهای شیمیایی و میکربی در مسیر تولید جعبه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *