تاریخچه:

شرکت مقوا سازی اصفهان بدردر سال ۱۳۶۲ در شهرک صنعتی اشترجان شروع به کار نمود . اصفهان بدر عنوان اولین تولید کننده مقوای استاندارد بهداشتی و اولین دارنده نشان استاندارد ملی ۳۳۴۱ را با خود یدک می کشد. این شرکت در طی ۴ دهه فعالیت تولیدی و صنعتی، تولید انواع مقوای بهداشتی توپر را جهت بسته بندی مواد خوراکی و بهداشتی را در دستور کار خود قرار داده است.

همه تجهیزات زیر یک سقف:

این مجموعه به منظور ارتقا کمی و کیفی محصول و همچنین پاسخگویی صحیح به دغدغه هایی چون جلب رضایت مشتری، تکمیل چرخه تولید، حمایت از نیروی انسانی فعال درمجموعه و افزایش بهره وری تولید، نسبت به راه اندازی و تجهیز واحد چاپ و بسته بندی با ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز اقدام نمود. این امر در کاهش آلودگی های ثانویه ی فرآیند تبدیل مقوا به جعبه، نقش بسزایی دارد. تکمیل زنجیره چاپ و بسته بندی، موجب کاهش مواد دور ریز طی این فرآیند ها و ارتقا سطح بازیافت مواد می شود.

خط مشی سازمان

چشم انداز:

شرکت اصفهان بدر با در نظر گرفتن نیاز های جامعه، خود را ملزم به افزایش روز افزون کیفیت محصولات، افزایش بهره وری در خط تولید و محافظت از محیط زیست می داند. همچنین این شرکت صادرات روز افزون محصولات و ورود به بازارهای جهانی را نیز به عنوان گزینه ای جدی مد نظر قرار داده است.

اهداف و ماموریت ها:

اصلی ترین هدف این مجموعه را می توان تولید مقوای استاندارد بهداشتی و عاری از آلودگی های میکروبی و شیمیایی به منظور بهبود وضعیت سلامت در جامعه دانست؛ اما نمی توان دیگر اهداف شرکت از جمله اشتغال زایی، افزایش تولید و ایجاد شرایط استاندارد برای نیروی انسانی فعال در مجموعه را کم اهمیت دانست.

شرکت اصفهان بدر همواره در تلاش بوده است تا نه تنها مشتریان را راضی نگه دارد بلکه رضایت کارکنان و ایجاد فضایی ارگونومیک و سالم برای نیروی کار را نیز در نظر داشته است، چرا که رضایت نیروی کار بر کیفیت و کمیت محصولات تاثیر به سزایی دارد.

ارزش ها:

این سازمان اصولی را در نظر دارد که می توان آنها را به عنوان مزیت رقابتی شرکت اصفهان بدر نسبت به سایر رقبا دانست:

 • تولید مقوای استاندارد با رعایت اصول بهداشتی
 • به کار گیری نیروی کار متخصص
 • به کار گیری مواد ضد عفونی کننده مناسب و منطبق بر استاندارد های جهانی حتی در دوران تحریم
 • حذف آلودگی های میکروبی و شیمیایی
 • به کارگیری ماشین آلات، دستگاه‌های و تکنولوژی های مدرن
 • رعایت حقوق مصرف کننده و تضمین کیفیت
 • ایجاد یک مکانیزم مناسب مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) جهت اطمینان و جلب رضایت مشتریان
 • داشتن پشتوانه ملی و همیشگی اعتماد مشتریان
 • تلاش برای بهبود کیفیت محصولات با ایجاد واحد تحقیق و توسعه (R&D)

افتخارات:

 • اولین واحد مقوای استاندارد بهداشتی ایران مخصوص بسته بندی مواد خوراکی
 • اولین واحد دارای ISO 9001:2015 در زمینه تولید مقوای بهداشتی از امریکا
 • واحد نمونه استاندارد در سال ها ۱۳۸۴، ۱۳۹۰، ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵
 • واحد برتر بهداشت در سال های ۱۳۸۵ و ۱۳۹۴
 • واحد برتر کیفیت در سال ۱۳۹۲
 • مسئول فنی برتر بهداشت از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۴

مسئولیت اجتماعی

کیفیت:

از آنجایی که مؤسسین شرکت اصفهان بدر همواره دغدغه سلامت و بهداشت جامعه را در تولید محصولات خود داشتند، در سال ۱۳۷۶ تصمیم گرفتند خط تولید خود را به سمت تولید مقوای بهداشتی هدایت کنند. تولید مقوای بهداشتی که به خوبی میکروب زادیی شده باشد و از نظر شیمیایی نیز سلامت جامعه را به خطر نیندازد، نیازمند استفاده از مواد اولیه مرغوب و همچنین مواد ضدعفونی کننده خارجی و با کیفیت بالا می باشد.

شرکت اصفهان بدر طی دوسال همکاری مداوم با سازمان ملی استاندارد (کرج)، نقش به سزایی در تدوین آیین نامه استاندارد ملی برای تولید مقوای بهداشتی داشت. در سال ۱۳۷۸، همکاری تنگاتنگ این دو مجموعه سبب اخذ نشان استاندارد برای مجموعه اصفهان بدر گردید . این تحول پیش زمینه اعطای نشان استاندارد به سایر شرکت های فعال در این زمینه شد.

در حال حاضر شرکت اصفهان بدر اولین و بزرگترین تولید کننده مقوای استاندارد بهداشتی در ایران، این افتخار را دارد که برای سالیان متمادی عضو اعضای هیئت تدوین آیین نامه‌های مربوط به بسته بندی‌های استاندارد ملی ۳۳۴۱ باشد.

تحقیق و توسعه:

افتخارات این شرکت و همچنین مشارکت در کمیته های علمی و فنی متعدد نشان دهنده ی پویایی، آینده نگری و اهمیت مقوله علم و کیفیت در نگاه اصفهان بدر می باشد. رویکرد ما بر این است که با تخصیص منابع متعدد به بخش R & D درصدد آن هستیم که دائما خود را با علوم روز تطبیق داده و همواره پیشتاز صنعت تولید مقوای بهداشتی ایران باشیم.

توجه به محیط زیست:

امروزه یکی از مباحثی که بسیار مورد بحث و تحلیل قرار میگیرد آلودگی های زیست محیطی است. کاهش آلاینده های زیستی ارزشیت ضروری برای توسعه پایدار ممالک. شرکت اصفهان بدر با تهیه و تجهیز خط های تولید با مدرن ترین تجهیزات و کمک گیری از افراد خبره، همواره سعی داشته است تا میزان آلاینده ها را به حداقل برساند و این وظیفه ی عمومی را به بهترین نحو به انجام برساند.

توجه به نیروی انسانی:

همه در اصفهان بدر یک خانواده اند چرا که از کارگران و کارمندان متخصص فعال در مجموعه تا مشتریان عزیز شرکت، همگی برای دستیابی به یک رویای واحد تلاش می کنند. ارتقا کیفیت به منظور بهبود سلامت جامعه تعهدیست که با به کار گیری دانش مهندسین با تجربه و متخصص و تولید محصولات باکیفیت وسالم محقق می شود.

۱۳۶۲

۳۸ سال سابقه درخشان و معتبر در بازار

۳۱+

صدها مشتری در ۳۱ استان کشور و شهر های کشور های همسایه

۵/۵

رضایت کامل مشتری ها از کیفیت و خدمات

تنها مقوای بهداشتی منطبق بر استاندارد های اروپا در ایران

اصفهان بدر تنها یک کارخانه نیست، یک خانواده است. خانواده ای بزرگ از کارگران و کارمندان و مشتریان که همه برای یک رویای واحد تلاش میکنند. سلامت به همراه کیفیت.

– اعضای خانواده ی اضفهان بدر