درباره ما

اصفهان بدر، پرچمدار کیفیت و سلامت.

شرکت اصفهان بدر در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید مقوای توپر درجاده ذوب آهن اصفهان ، شهرک صنعتی اشترجان شروع به کار نمود و طی این چهار دهه با ورود به عرصه ی تولید انواع مقوای بهداشتی جهت بسته بندی مواد خوراکی و رویکرد خشنودی مشتری ، پویایی و نگاه به آینده پا به عرصه های نوین تولید گذاشت.
دریافت اولین گواهینامه استاندارد ملی ایران در زمینه ی تولید مقوای بهداشتی بسته بندی مواد غذایی و مشارکت در تدوین اولین ضوابط و آیین نامه های ملی استاندارد و بهداشت ، کسب چندین عنوان واحد برتر تولیدی و کیفی از سازمان استاندارد، معاونت غذا و دارو و انجمن کیفیت، کسب چندین باره ی عنوان مسئول فنی برتر توسط مسئول فنی این شرکت و همچنین مشارکت در کمیته های علمی و فنی متعدد نشان دهنده ی نگاه اصفهان بدر به مقوله علم و کیفیت می باشد.
در راستای ارتقاء خدمات کمی و کیفی و همچنین جلوگیری از آلودگی های ثانویه در حین تبدیل به جعبه، این مجموعه شروع به راه اندازی و تجهیز واحد چاپ و بسته بندی با ماشین آلات مدرن و پیشرفته نمود تا بتواند محصول نهایی را بطور مستقیم و بدون آلودگی های ثانویه به بازار ارائه نماید.
لذا اصفهان بدر این افتخار را داشته علاوه بر زمینه های مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی در زمینه های مختلف صنعتی نیز خدمات متنوعی به مشتریان خود عرضه کند
در مجتمع اصفهان بدر علاوه بر انواع خدمات چاپ و بسته بندی ، مشتریان محترم میتوانند مقوای خود را بصورت رل یا شیت سفارش دهند که ورقهای مقوا از نظر گرماژ ، ابعاد ، روکش و انواع مشخصات فنی می تواند هر انتخابی را پاسخگو باشد

۱۳۶۲

۳۸ سال سابقه درخشان و معتبر در بازار

۳۱+

صدها مشتری در ۳۱ استان کشور و شهر های کشور های همسایه

۵/۵

رضایت کامل مشتری ها از کیفیت و خدمات

تنها مقوای بهداشتی منطبق بر استاندارد های اروپا در ایران

اصفهان بدر تنها یک کارخانه نیست، یک خانواده است. خانواده ای بزرگ از کارگران و کارمندان و مشتریان که همه برای یک رویای واحد تلاش میکنند. سلامت به همراه کیفیت.

– اعضای خانواده ی اضفهان بدر